Zwroty i wymiany

Zamówione buty nie spełniły Twoich oczekiwań?  Potrzebny Ci inny kolor lub fason? Albo po prostu zmieniłaś zdanie? Zawsze możesz wymienić lub zwrócić zakupiony produkt.

ZWROTY 

Na zwrot produktów masz 14 dni od daty otrzymania towaru. Zobacz jakie to proste!

  1. Pobierz i dokładnie wypełnij Formularz zwrotu.
  2. Wyślij do nas zwracany towar wraz z formularzem zwrotu oraz paragonem. Zachęcamy do skorzystania z szybkiego nadania klikając w link poniżej. Zwrot nadasz bez drukowania etykiety w paczkomacie lub jednym z tysięcy innych punktów.

 

 

 

Adres do zwrotu:
M-BUT

Łopuszańska 22/c13

02-220 Warszawa

793 458 486

W terminie do 14 dni zwracamy koszty towaru na numer konta bankowego, który został podany w formularzu odstąpienia od umowy. Produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony i zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu. Koszt wysyłki towaru pokrywasz Ty (kupujący).

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem i do paczkomatów.

 Obuwie wraz z formularzem oraz paragonem należy przesłać w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty otrzymania towaru ( lub nie dłuższym niż 14 dni od dnia pisemnego poinformowania o zwrocie towaru) na adres m-but@m-but.pl

 

WYMIANY 

Aby wymienić zakupiony towar postępuj według instrukcji powyżej, do paczki zamiast formularza odstąpienia od umowy dołącz formularz wymiany towaru POBIERZ 

Produkt do wymiany odsyłamy na nasz koszt. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl