Zwroty i wymiany

Zamówione buty nie spełniły Twoich oczekiwań?  Potrzebny Ci inny kolor lub fason? Albo po prostu zmieniłaś zdanie? Zawsze możesz wymienić lub zwrócić zakupiony produkt.

ZWROTY 

Na zwrot produktów masz 14 dni od daty otrzymania towaru. Zobacz jakie to proste!

  1. Pobierz, wydrukuj i dokładnie wypełnij Formularz zwrotu. Dołączenie formularza jest wymagane w celu odstąpienia od umowy oraz identyfikacji zamówienia. Nie dołączenie formularza od umowy do przesyłki oznacza nie odstąpienie od umowy. 
  2. Wyślij do nas zwracany towar wraz z formularzem zwrotu oraz paragonem. Zachęcamy do skorzystania z szybkiego nadania klikając w link poniżej. Zwrot nadasz bez drukowania etykiety w paczkomacie lub jednym z tysięcy innych punktów. 

 

 

 

Adres do zwrotu:
M-BUT

Łopuszańska 22/c13

02-220 Warszawa

793 458 486

Obuwie wraz z formularzem oraz paragonem należy przesłać w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty otrzymania towaru ( lub nie dłuższym niż 14 dni od dnia pisemnego poinformowania o zwrocie towaru) na adres m-but@m-but.pl. Wygenerowanie etykiety przez szybkie zwroty nie jest jednoznaczne z odstąpieniem od umowy. 

 

  • W terminie do 14 dni zwracamy koszty towaru na numer konta bankowego, który został podany w formularzu odstąpienia od umowy.
  • Zwracany produkt musi być czysty oraz nie nosić śladów użytkowania. Do zwrotu nie przyjmujemy obuwia brudnego, ze śladami brokatu itp.
  • Produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony i zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu. Zapakuj go dokładnie  takim sam sposób jak otrzymałeś.
  • Koszt wysyłki towaru pokrywasz Ty (kupujący).
  • Nie przyjmujemy paczek za pobraniem i do paczkomatów.

 

 

WYMIANY 

Aby wymienić zakupiony towar postępuj według instrukcji powyżej, do paczki zamiast formularza odstąpienia od umowy dołącz formularz wymiany towaru POBIERZ 

O wymianie poinformuj nas mailowo, w celu odłożenia rozmiaru. 

Produkt do wymiany odsyłamy na nasz koszt. Jako klient musisz dostarczyć nam towar na swój koszt. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl