Formularz odstąpienia od umowy

 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (plik do pobrania w formacie pdf)  ----> KLIKNIJ ABY POBRAĆ 

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym www.m-but.pl w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

 

Obuwie wraz z formularzem odstąpienia od umowy oraz paragonem należy przesłać w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty otrzymania towaru ( lub nie dłuższym niż 14 dni od dnia pisemnego poinformowania o zwrocie towaru) na adres:

M-BUT 

Al. Katowicka 62/A36

05-830 Nadarzyn 

579 049 097

 

PARAGON JEST WYMAGANY 

 

 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 

a)pisemnie na adres:

M-BUT 

Al. Katowicka 62/A36

05-830 Nadarzyn 

579-528-937

 

b) w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: m-but@m-but.pl

 

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na wskazane przez Państwa w formularzu zwrotu towaru konto bankowe; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

NIE PRZYJMUJEMY PACZEK NA NASZ KOSZT  

PROSIMY NIE OKLEJAĆ PRZESYŁEK TAŚMĄ, PROSIMY JE STARANNIE SPAKOWAĆ W FOLIOPAK LUB PUDEŁKO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl